O nas

Biuro projektów budowlanych Z.O.I. Sp. z o.o. działa na rynku od 1967 roku - powstało z przekształcenia się jednostki państwowej, Zakładu Obsługi Inwestycyjnej przy Wojewódzkim Zarządzie Inwestycji Rolniczych w Rzeszowie ( pełniącego w tym okresie obsługę projektową terenów wiejskich ) w spółkę prywatną.

Obecnie zajmujemy się projektowaniem architektonicznym oraz sprzedażą i adaptacją projektów gotowych. Opracowujemy również projekty  architektoniczne indywidualne , a także przebudowy, nadbudowy, rozbudowy i odbudowy budynków oraz zmiany sposobu użytkowania,  PROWADZIMY FACHOWE I BEZPŁATNE DORADZTWO. Posiadamy długoletnie doświadczenie i praktykę w opracowywaniu takich dokumentacji. Prowadzimy wszystkie czynności formalno-prawne niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.  Zapewniamy kompelsowe przygotowanie materiałów do pozwolenia na budowę BEZ KONIECZNOŚCI ODWIEDZANIA URZĘDÓW przez inwestora. Przygotowujemy  certyfikaty energetyczne budynków i charakterystyki energetyczne.

Siedziba firmy mieści się w Rzeszowie. Na miejscu możecie Państwo zapoznać się z dokumentacją techniczną budynku, obejrzeć makiety, a także skorzystać z rad naszych specjalistów.

W sprzedaży oferujemy pełną ofertę projektów typowych z wszystkich pracowni projektówych opracowujących projekty typowe na terenie Polski. Z firmami tymi mamy podpisane umowy o współpracy. Tak więc znajdziecie Państwo w naszej ofercie zarówno domy małe, jak i duże, o prostej i bardziej skąplikowanej bryle, energooszczędne, pasywne, nawiązujące do architektury tradycyjnej, ale także wpisujące się w nowoczesny design. W ramach tej sprzedaży oferujemy projekty gotowe budynków o rówżnych funkcjach : mieszkalnych, gospodarczych, garażowych, inwentarskich i usługowych.

Jeśli zaplanujecie Państwo budowę własnego domu zapraszamy do naszego biura - nasi specjaliści wysłuchają Państwa oczekiwań i potrzeb, pomogą podjąć najtrudniejszą z decyzji, jaką jest wybór projektu, ustalenie jego funkcji i kształtu. Nasi projektanci wykonają dla Państwa projekt zagospodarowania terenu, wykonają adaptację projektu typowego, opracują wszystkie niezbędne projekty ( przyłączy, zjazdu itp. ), a także przygotują wszystkie pisma , wnioski i umowy jakie są niezbędne do skompletowania projektu budowlanego i dopełnią formalności administracyjno-prawnych związanych z otrzymaniem pozwolenia na budowę.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opracowanie dokumentacji, a obecnie realizują domy wg naszych projektów. Mamy nadzieję, że podjęte wspólnie decyzje co do rodzaju budynku, jego usytuowania i zmian okazały się słuszne, a mieszkanie w wymarzonym domu już wkrótce przyniesie pełną satysfakcję.